Otázky a odpovědi

 

Co je #kolikmam365?

Balíček, který kombinuje služby nabízené na portálu kolikmam.cz, který šetří především váš čas i peněženku. Obsahuje 4 společné výpisy z registrů, monitorovací službu nad daty evidovanými v registrech BRKI a NRKI. Nabízí vaše osobní hodnocení, které umožňuje zjistit, jak vás vnímají finanční instituce, u kterých žádáte o úvěr nebo půjčku. Při každém přihlášení do vnitřní části portálu se provádí dotaz do registrů a data jsou vždy aktuální. Podmínkou pro využívání balíčku #kolikmam365 je registrace do portálu kolikmam.cz. Registrovat do portálu se můžete i při nákupu služeb v našem e‑shopu. 

Mohlo by vás zajímat

#kolikmam365

499 Kč/rok

Získejte detailní přehled všech závazků v registrech BRKI a NRKI, hodnocení úvěruschopnosti a upozornění v případě změn.

Články a zajímavosti

Oddlužení: málo využívaný, ale efektivní lék na exekuci

V Česku má přes 600 tisíc lidí soudní exekuci. Pouze šestina se z nich snaží dostat oddlužením. Celkový počet exekvkuovaných osob zvyšují také další typy exekucí jako správní, finanční nebo vedené pojišťovnami. I s rodinnými příslušníky exekuce paralyzují minimálně 1,5 milionu občanů. Ekonomika tím…