Proč se registrovat?

Online účet vám nabízí rychlý přístup ke všem službám a další výhody.

 • zrychlený nákup bez nutnosti nám opakovaně prokazovat vlastní identitu
 • správa osobního účtu
 • historie objednávek – přístup ke všem objednávkám a výpisům 6 měsíců zpětně
 • dostupné nadstavbové služby #kolikmam365, NetAgent a Exekuce

Přístup ke svým záznamům v registrech můžete pohodlně získat prostřednictvím webu kolikmam.cz, kde ale musíte být registrovaným uživatelem. Registrace je povinná, jelikož záznamy obsahují citlivá osobní data a je tedy nezbytné ověřit totožnost žadatele.

Můžete se zaregistrovat následujícími způsoby:

 

Registrace on-line bankovní identitou

Nejjednodušší způsob, jak se registrovat a vytvořit si účet. Získáte přístup do světa elektronických služeb prostřednictvím přihlašovacích údajů z vašeho internetového bankovnictví. Můžete přistupovat ke službám snadno, bezpečně, odkudkoliv a zdarma.

Aktuálně máme tyto banky pro identifikaci:

Online identifikace je možná pouze pro klienty, kteří si zřídili bankovní identitu na pobočce banky. To znamená, že si na pobočce banky zřídili účet osobně nebo později přišli na pobočku a aktivovali službu BankID. Pokud si nejste jisti, doporučujeme se informovat ve vašem internetovém bankovnictví nebo na pobočce banky.

Registrace skrze formulář a poštovní služby

Můžete se zaregistrovat prostřednictvím registračního formuláře a poštovních služeb.

 1. Vyplnění registračního formuláře

  Nejprve je nutné vyplnit registrační formulář. Pokud máte cizí státní příslušnost, je třeba zaslat žádost s oficiálně ověřeným podpisem.

 2. Podpis smlouvy

  Na základě vyplněné žádosti vám zašleme smlouvu k podpisu. Smlouvu vám můžeme zaslat poštou nebo datovou schránkou.

  Poštou
  Zásilku odešleme doporučeně do vlastních rukou. Vaši totožnost ověří pracovníci České pošty. Jednu kopii smlouvy nám zašlete zpět přiloženou odpovědní obálkou, která je součástí poštovní zásilky obsahující smlouvy.
  Datovou schránkou (R4QDCBE)
  Pokud nám zašlete formulář registrace datovou schránkou, zašleme vám smlouvy zpět datovou schránkou.
 3. Aktivace účtu

  Jakmile obdržíme vámi podepsané smlouvy, aktivujeme vám účet a zašleme vám emailem ověřovací údaje pro první přihlášení do portálu. Mějte na paměti, že registrovat do portálu se mohou pouze fyzické osoby.

  Proces registrace se vám může zdát komplikovaný, ale mějte na paměti, že tím chráníme především vaše osobní údaje.

 

O portálu Kolikmam.cz

Co máme a pro koho

Služby kolikmam.cz jsou určeny pro fyzické osoby (FO) a fyzické osoby podnikající (FOP). Registrovaní uživatelé mají on-line přístup k výpisům a mohou získat další nadstavbové služby.

Výpis máte k dispozici okamžitě

Pohodlný přístup k výpisům z registrů BRKI a NRKI a ostatním službám kdykoliv, z pohodlí domova či kanceláře. Z důvodu přístupu k citlivým osobním údajům je na začátku nutná registrace do portálu.

Cenové zvýhodnění

Všechny výpisy a služby nakupujete za nejnižší uvedenou cenu. #kolikmam365 nabízí zvýhodněný nákup výpisů z BRKI a NRKI, 4 ročně v ceně.

Identifikace pouze při zřízení účtu

Pokud se registrujete, projdete při nákupu v e‑shopu ověřením identity prostřednictvím BankID pouze jednou. Následně nakupujete v aplikaci bez dalšího ověření.

Pozitivní data pomáhají budovat vaši důvěryhodnost

Úvěrové registry BRKI a NRKI shromažďují nejen negativní data o nesplácení, ale také pozitivní data o splácení řádně a včas. Pozitivní data podporují budování vaší důvěryhodnosti, můžete získat lepší podmínky při žádosti o úvěr.