Výpis REPI

Výpis REPI obsahuje informace, které jsou uvedeny v REPI - Registru platebních informací REPI.  Je to registr, který vznikl za účelem sdílení informací mezi jednotlivými subjekty, členy registrů. Aktuálně sdružuje 29 členů z oblasti microfinance a energetiky. Více informací o registru REPI získáte ZDE.

Cena výpisu je 100 Kč / výpis*

kompletní ceny výpisů nalezente v Ceníku

 

Způsoby získání výpisu REPI

1) Po přihlášení do portálu kolikmam.cz vyberete požadovanou variantu výpisu – výpis z REPI – Registr platebních informací.
2) Platbu provedete on-line platební kartou nebo rychlým bankovním převodem (GP WEBPAY, PayU).
3) Po zaplacení získáváte výpis z REPI ihned ke stažení v PDF.
4) V případě dotazů se můžete obrátit na operátory Klientského centra, kteří vám rádi vysvětlí podrobnosti.

  1. Nejrychlejší způsob získání výpisu je osobní návštěvou v Klientském centru CRIF, kde si můžete rezervovat čas návštěvy a předvyplnit si žádost předem. Nebo můžete žádost vyplnit elektronicky na kiosku. 
  2. Nezapomeňte si s sebou platný doklad totožnosti, nejlépe občanský průkaz.
  3. Po ověření vaší totožnosti a všech náležitostí vám operátoři Klientského centra vystaví výpis z REPI. 

 

  1. Jste-li majitelem datové schránky, stačí poslat vyplněnou PDF žádost o výpis. 
  2. Na email uvedený v žádosti vám zašleme platební link, k ceně za výpis je připočítáno poštovné za zaslání datové zprávy.
  3. Po zaplacení platebního linku budou výpisy vyhotoveny a zaslány do vaší datové schránky. 

1. Výpis z registru REPI Vám doručíme poštou, po vyplnění elektronické žádosti. Formulář žádosti je k dispozici ZDE. K žádosti můžete nově přikládat i přílohy.

2. Pokud máte cizí státní příslušnost, můžete rovněž vyplnit elektronickou žádost ZDE. Podpis na žádosti musí být úředně ověřen, nyní můžete nahrát jako scan souboru – přiložený dokument musí být v dobré kvalitě a čitelný. 

3. Výpis vám zašleme zpět na dobírku do vlastních rukou, ale pouze na poštovní adresy v ČR a SK (poštovné je účtováno dle platných tarifů České pošty) z důvodu ověření totožnosti žadatele. 

1) Žádost o výpis lze podat také prostřednictvím elektronické pošty. PDF formulář žádosti zasíláte na adresu klient@crif.com.

2) Klientské centrum přijímá elektronické žádosti o výpisy podepsané pomocí zaručeného elektronického podpisu založeného na kvalifikovaném certifikátu vydaném akreditovaným poskytovatelem certifikačních služeb.

3) V případě, že žádost zaslaná emailem nebude obsahovat elektronický certifikát, pouze vlastnoruční podpis, bude přijata, ale zpět bude zaslána na náklady žadatele o výpis poštou na dobírku do vlastních rukou, aby byla dodržena podmínka ověření totožnosti.

4) Pokud máte cizí státní příslušnost, musí být podpis na žádosti úředně ověřen.

Články a zajímavosti

BankID dostane nadstavbu: Evropskou digitální peněženku

Bankovní identitu začínají od června 2021 využívat první podnikatelské subjekty k autentizaci klientů. Ti tak budou postupně stále méně nuceni pamatovat si spoustu rozličných přihlašovacích dat pro vstup do klientských zón, zdlouhavě na webech vyplňovat formuláře, případně fotografovat a občas…